سوالات متداول

 - سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان چیست؟
 
سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان یک مرکز تبلیغات و کسب درآمد از طریق پاپ آپ و پاپ باکس است. سامانه ای که به وسیله آن می توانید از کاربران سایت خود با قرار دادن پاپ آپ و پاپ باکس کسب درآمد کنید.
 
 
 - چگونه کسب درآمد کنم؟
 
با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان ( که در پنل کاربری ، در قسمت دریافت کد قرار دارد ) در وبگاه خود ( که آن را قبلاً در حساب کاربری خود ثبت کرده ای و فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب خود درآمد کسب کنید.
 
 
 - درآمد من به چه میزان است؟
 
میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی پاپ آپی ( با آی پی غیر تکراری در هر روز ) دارد که به ما می دهید. در ازای هر آیپی (IP) که تایید شود ، 15.5 تومان در مجموع به حساب شما منظور می شود.
 
 
 - چگونه و چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم؟
 
زمانی که درآمد شما به 15 هزار تومان برسد ، بطور خودکار این درآمد برای شما به حساب بانکیتون واریز خواهد شد. درصورتی که میخواهید حداقل مبلغ واریزی یعنی 15 هزار تومان را افزایش دهید از قسمت تنظیمات در حساب کاربری خود این مبلغ را تغییر بدهید.
 
 
 - چگونه با پاپ آپ ایرانیان تماس بگیرم؟
 
از قسمت ارسال پیغام جدید در حساب کاربری خود ، می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان در تماس باشید ؛ همچنین اطلاعات تماس با مدیریت این سامانه در صفحه اول سایت قرار داده شده است.
 
 
 - زیر مجمموعه چیست و از زیر مجموعه های خود چقدر درآمد کسب می کنم؟
 
شما علاوه بر کسب درآمد از طریق معمول ( قرار دادن کد پاپ آپ و پاپ باکس در وبگاه خود و ... ) می توانید با معرفی سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان به دیگران و گرفتن زیرمجموعه ، به کسب درآمد از این سامانه بپردازید. 15 درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق کسب درآمد و 5 درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق تبلیغات در سامانه ، به حساب شما منظور می شود ( این هدیه است از طرف سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان به شما و هیچ درآمدی از زیرمجموعه شما کسر نمی شود ).
 
 
 - برای سفارش پاپ آپ دو مبلغ وجود دارد ، هزینه بانک و هزینه موجودی ؛ تفاوت این دو چیست؟
 
هزینه موجودی مبلغی است که در صورت خرید از طریق موجودی حساب کاربری پرداخت می شود ولی هزینه بانک مبلغی است که در صورت خرید از طریق واریز از طریق بانک پرداخت می شود.
 
 
 - آیا حساب کاربری نمایش دهندگان و تبلیغ دهندگان متفاوت است؟
 
خیر. با ثبت نام در سایت ، با یک حساب کاربری هم می توانید به عنوان تبلیغ دهنده و هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد پاپ آپ ایرانیان فعالیت کنید.
 
 
باتشکر