قوانین

قوانین و ضوابط سایت :

- سایت هایی که حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف شرع می باشند پذیرفته نمی شوند.

- سایت هایی که با موازین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند پذیرفته نمی شوند.

- سایت هایی که به نحوی به توهین قومیت ها و ملیت ها و زبان های مختلف مشغولند پذیرفته نمی شوند.

- سایت هایی که به کارهای غیر قانونی اشتغال دارند پذیرفته نخواهند شد.

- سایت هایی که به فروش اجناس غیر مجاز میپردازند پذیرفته نخواهند شد.

- هرگونه عملی که باعث افزایش بدون دلیل درآمد کاربران شود تخلف محسوب شده و با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.

- هرگونه تغییر در کدهای سیستم و مشاهده کوچک ترین تقلب در سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان ( به هر نحوی ) ، مدیریت پاپ آپ ایرانیان اجازه مسدود یا صفر کردن حساب کاربری فرد خاطی را دارد.

- حداکثر یک پاپ آپ دیگر به جز پاپ آپ سایت پاپ آپ ایرانیان ، باید در سایت نمایش دهنده وجود داشته باشد ( در مجموع حداکثر دو پاپ آپ در سایت باید وجود داشته باشد ) مگر با رضایت مدیریت سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان و مکاتبه با ما تعداد پاپ آپ ها افزایش پیدا کند. ( درصورتی که پاپ آپ سایت ما ، پاپ آپ اول در سایت شما نباشد و در سیستم همچین گزارشی ثبت شود، متاسفانه درآمدی برای کاربر واریز نخواهد شد. )

- مدیریت سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان اجازه استفاده از ورودی های پاپ آپ تکراری و یا ورودی هایی که تایید نمی شوند را دارد و می تواند از آن ها به هر شکلی استفاده کند.

- محتوای وبسایت ها نباید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند و اگر پس از مدتی وبسایتی فیلتر شود ، مدیریت سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان می تواند درآمد کاربر را واریز ننماید.

- قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان در لینک باکس ، چت روم ، سایت هایی با آی پی و بازدید الکی (Fake) و آیفریم (Iframe) که به کسب درآمد از طریق پاپ آپ و پاپ باکس میپردازند ، ممنوع می باشد و مسولین سامانه می توانند حساب کاربری فرد خاطی را غیرفعال کرده و درآمدی واریز نکنند.

- مسولین سامانه تبلیغاتی پاپ آپ ایرانیان اجازه دارند در هر زمانی جلوی اجرای کد تبلیغاتی سامانه را گرفته و پس از آن موظف به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نمی باشند.

- هر گونه تغییر در نحوه عملکرد کد پاپ آپ این سامانه به هر نحوی ( مشخص کردن کوکی و ... ) بدون هماهنگی با مدیریت سامانه خلاف قوانین این سامانه می باشد و مسولین سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد پاپ آپ ایرانیان می توانند حساب کاربری فرد خاطی را غیر فعال کرده و موجودی کاربر خاطی را پرداخت ننمایند.

-استفاده از پاپ باکس سایت های دیگر در کنار سیستم ما غیر قانونی میباشد و در صورت مشاهده و یا گزارش سیستم ضد تقلب، موجودی حساب فرد مورد نظر صفر میشود.

- سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد پاپ آپ ایرانیان و مسولین آن ، هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی که بر روی این سامانه انجام می شود ندارند.

- در صورتی که کاربری به قوانین عمل ننماید ، مدیریت سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد پاپ آپ ایرانیان می تواند حساب کاربری فرد خاطی را برای همیشه یا برای مدت زمان معینی غیر فعال کرده و هیچ مبلغی بابت درآمد کسب شده کاربر خاطی و یا تبلیغ انجام شده ، پرداخت ننماید و همچنین می تواند تبلیغات فعال کاربر خاطی را حذف کند.
 
- مسولین سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد پاپ آپ ایرانیان می توانند در هر زمانی به علت عدم رعایت قانون یا قوانین این سامانه توسط کاربری ، اقدامات لازم را انجام دهند و موظف نیستند قبل از هر اقدامی به کاربر خاطی اخطار دهند.
 
- در صورت مشاهده کوچک ترین تخلف و مشکوک بودن ورودی های سایت اکانت فرد خاطی صفر خواهد شد.
 
- مدیریت میتواند در هر زمان نسبت به تغییر، تصحیح و افزودن قوانین اقدام نماید.

 

لطفا قوانین سایت را با دقت مطالعه کنید...

 

باتشکر

مدیریت سایت پاپ آپ ایرانیان